Фотоархів

Поштівки

Культура

Мапи та інфографіки

Реконструкція

Колекціонування

Документи

Бібліотека

Книжкова полиця

Преса

Пам’ятники та знаки

Відеотека

Житомирщина історична

Підтримати проект

 
«Житомирщина історична» – приватна історична ініціатива, що потребує підтримки нашої читацької аудиторії. Нам надзвичайно приємно констатувати статистичний зріз наших відвідувачів – за час існування проект переглянули користувачі з 70 країн. Зокрема таких, як США, Росія, Німеччина, Польща, Нідерланди, Канада, Ізраїль, Швеція, Ісландія, Британія, Бельгія, Білорусія, Норвегія, Чехія, Італія, Франція, Литва, Молдова, Ірландія, Іспанія, Швейцарія, Португалія, Латвія, Австралія, Румунія, Казахстан, Угорщина, Грузія, Данія, Болгарія, Китай, Австрія, Естонія та багатьох інших. 

Ми щиро радіємо з того, що наша сторінка у «Фейсбуці» користується попитом і без жодної реклами станом на 9 вересня 2019 р. (за 11 місяців свого існування), вже має 1730 постійних читачів, а кожен представлений на фб-сторінці матеріал охоплює від 2000 до 8000 переглядів. 

В той же час мусимо звернути Вашу увагу на те, що пошук та представлення історичних матеріалів потребує значної витрати часу та власних коштів. До прикладу, придбання лише однієї світлини у колекціонерів вартує від 100 до 800 гривень. 

Обіцяємо, що і в подальшому будемо намагатися дивувати Вас цікавими матеріалами про історичне минуле Східної Волині – Житомирщини. 

Маємо прохання до Вас, шановні читачі, якщо Ви бажаєте зробити свій внесок у розвиток краєзнавчого руху, просвітницької діяльності щодо нашої історії, підтримайте наш проект, виходячи з Ваших матеріальних можливостей. 

Задля прозорості фінансування проекту – список персон, які підтримають нас буде представлений на сайті «Житомирщини історичної». 

Кошти на підтримку нашого проекту можна перерахувати на картку «Приватбанку»

Номер картки: 5168 7554 4442 6205 (отримувач: Сичевський Антон Олександрович)  

Вдячні за підтримку! Сподіваємось, що найкращі кроки ще попереду!

Наша сторінка у Facebook

Наш канал у Telegram

Наша сторінка у Twitter

Наша сторінка в Instagram

Логотип нашого видання

Пошук на сайті

Site Translator

Мапа відвідувань

free counters

Стистика переглядів

Лічильники та каталоги

каталог сайтів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання