Фотоархів

Поштівки

Культура

Новини

Мапи та інфографіки

Реконструкція

Колекціонування

Документи

Бібліотека

Книжкова полиця

Преса

Пам’ятники та знаки

Відеотека

Житомирщина історична

Про проект

«Житомирщина історична» – наукове краєзнавче інтернет-видання, присвячене етнічній історії, антропології, культурології, пам’яткознавству, колекціонуванню, історичному релігієзнавству та збереженню культурної спадщини Житомирщини – історико-етнографічного регіону північної України, переважна частина якої також віддавна відома як Східна Волинь.

Наше інтернет-видання орієнтоване на істориків, краєзнавців, туристів та всіх, хто цікавиться історією Житомирської області.

Проект було засновано у 2010 р. під назвою «Діаріуш житомирського газетяра» (http://history-zt.blogspot.com). У 2018 р. було прийнято рішення про перейменування ресурсу в «Житомирщину історичну» та перенесення сайту на новий домен – www.history.zt.ua

Наша сторінка у «Фейсбуці»:  https://www.facebook.com/history.zt.ua

ЗАСНОВНИК 
Сичевський Антон Олександрович – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Житомирського державного університету імені Івана Франка, член Національної спілки краєзнавців України.

З питань співпраці, вмотивованих дискусій та діалогів звертайтеся на поштову скриньку: syczewski@gmail.comНаша сторінка у Facebook

Наш канал у Telegram

Наша сторінка у Twitter

Наша сторінка в Instagram

Логотип нашого видання

Пошук на сайті

Site Translator

Мапа відвідувань

free counters

Стистика переглядів

Лічильники та каталоги

каталог сайтів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання