![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhqeIvAsJ8i-2zAxCSwkLK4C-sXQm_rlMF5NXn1VAjnNW2wH2zQ7LjQoh62TfcyM6Xc3Y9b-XE1rUdk9ZcH2Lk-BZxZFM0FTGcPuKud9x-GHj2VnPFIRMAK9x_YPmVkuLotTvKCRABOVFg/s400/1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg4iDxQ3cvPXYqJsqlNadfOBD2cNOCPV2XpqwGTVy3gVbLrtZsn5OBcNRad5S7EqcpDZuWiOur7s5o2BUapuQIkSUO4V6pQoRI53jNXih2BQetvAc7lE-un0N1_9c82Po6RKNVRjX7JRw4/s400/2.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiKxZP3bmERvT9f4qtAVx6mXwj09M8dm0_QWcFWHH71UBlx-Za8nQxhnZLoYDL1RFJy0z_qSRkdens3jA6IyJhb0u4MCQz8F_BZf0Ej94DO1QWhza7ihFx5N1Cv-SPgbIaneBkKHn4lS1g/s400/3.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhhUhc4sxSh3yvDoWDBLMbTahHmJC_Jk_pZYN2S806ilypuk8R6_tnu4Xcgf5OEH20VObaUQH2_qrox5hUAViLVrBRdyEe8dySo5qLvAsFVa7v3vrHNu0WZ7E2NxSALssWjZECdf_gQ9oE/s400/4.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhPODB1B0o_7nXUJsSPBpESYo0wLSbcP0GYNo4NFIrqzdALAuTWwkZvHkLAZKm564V7OoGfal4YiWHPLcJShapLj5O2G1ZZr21NZVAjb0FJHb6m54S46QtYhaS7Q_S0i-MtLcnl5BBmT1U/s400/5.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhHshO9y_05fTisiJDR4OZIuX77eELIxjua0JFiaekGfIqNfzy953Z9hi9vHilPiaaxGthSNkR_FHBkeCqGqXV-7-wrnihpnngcepmra9ljtaNrcav0eJocpW-_56CiHDEpVCwLqtoakFk/s400/6.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjnQcduJqKigKzb9BY4k6l2P3pGyo9kptJQuxFrEk23rAao-XZeIVS7m-qGLA-Em8DRfC7qPD3xYaZNjQXg6LULUR3DTTor7-k9tHxvqg0nYYSMZwx0uZE4fdfLNEw6nc0GTBiL9l6rdAE/s400/z1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgNsW4ClCI-_o3zgNAwfPYS6JMM9k2FhyJHpAcG50q4gsIaNcXjA480F7DDD6xuMJNwNq5BL2LFbOMfahlbNCcYmBmEZ88mSLALWBP3LoFEcq32vwZeL5cp0guSWR-Z2sccyIygl3GvhdE/s400/a1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgH2heqhW1Rjx_vYmwEJcbH_yoJEaixH3cpQuDYWxRhhEsmw1uWp_myRUx0HjeKIqrpDVUqndHBNq2DiUqNZTuCnFIAgZ8EbxZSASPg5-mxiChGjPzHntuMuHY_qKL9PlEmi5K7x-AgqbM/s400/a2.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpeAvDhJiecL803X7AZjQBco3U_BY13mZIx4MV2tAwvBAtJG6s9fRSzZ-cIxzuS64LPK5hZoaTEPmnas782NcDrC5nRUV4rtAoW01ZjgiABNGG4QDz0_AJsSIaa_UJChzR9Tf37G_u8bQ/s400/7.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi7TqsXOkXRD3fF1RsVtUQWLcTYUHTRKV-Jj5bV_EJJrisCIdyD-9VCqE88SAImTRw56mZCyilgDP0ZWKGBmFvNIh_YYdf9A4z3w91GC6u6XO1BvahHkKXlEJ9E51SAS7vcVFHqYVKcDzI/s400/8.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjd7G8kD72B8a-8SpU4IGC_9MtU9cLKBLUJkp5uGOuXvwmKHq-BEmiGg9NHW5YOzU-IOM9Zq5-leICQ0ufyoSKr4ZzpSVluuy-xiME2GWRG-C12fiA3pbVgRiInRsF6O0ax4ZCptnVYF1w/s400/9.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgh7VgVoQz5n7XZI8OG1f0udXZaXKTaSfrXmCPo0eqCQ8ztCb4uaYD4oI4zEnC7iDEud7gYffiWliYijp9pD0TC5g-bSR6Hfdjjohv3Xbmcz80bYWI8SqmNHhI7vtTOMz5gQFKxQ__6q7o/s400/10.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhOkEUHvNRHTR2vEz1uA_7BebhJofNiQyiDDExBinQJTmXH2WaJ7a3WjWBKJGoRbIASnVDRy9b4znVOfA7oKvhoj6GhnRH1GVco8yHQOeeL1x-NWuDif4ZRLSjvDS-N_liTbXv4tlXVwEw/s400/11.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiW39yDqftNH1N5vKr-7orofkKV5rmB6MOxFLRe69mJROzJi1Y1KbJ975sx6NSCx2Qok38bJePnbEoo6mGs2U3vnfgvoIRdbAqe0uBkapBI5IQefOUBJuEXm-YhJkYuO_4O5FXXhhYhpIU/s400/12.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj6paKoz5yAc72SS_mO9OrhatDqKGwZ90eHWCvpSz_VyNowlo3R6XYQX9RFRZDDtVIJx95YGPSMzY70PLtLlEKolRsGv_zMtlR3rjBw4n4VCsxX22dVED4DW4PKaH9eal3ggqPRxupRDlY/s400/c1.jpg)
Довідково: пам’ятник знаходиться на постаменті розміром 9x4 м. Зокрема, церква 3,5x3,5 м висота 9 м та пам’ятник у формі круга діаметром 2 м, чотири гранітні колони іонічного ордену з загальним овальним балясом (перекриттям). У центрі пам’ятника - барельєф з образом розіп’ятого Ісуса Христа на Хресті, окутаного Плащаницею. Від пам’ятника до церкви іде шість сходинок, на яких встановлено шість гранітних хрестів, які символізують шість найбільших бід України: монголо-татарську навалу, руйнування та знищення козацтва, революцію та громадянську війну, червоний терор 30-х років (голодомор, політичні репресії), другу світову війну, трагедію на Чорнобильській АЕС. Справа і зліва від пам’ятника знаходяться чорні хрести умовного кладовища, а також зліва від пам’ятника на гранітній плиті вибито символ України і біди, які торкнулися людства, а справа - ікона із зображенням Матері Божої. На пам’ятнику з металу зображені символи пекла та життя. Загальна ідея встановлення пам’ятника та загальний проект розробки належить настоятелю Святодухівського чоловічого монастиря Архімандриту Антонію.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhBlUh-6vGNAwkyWIvXy46YbWxb2A4IRbxPKSAMmgiMVqPOftm0dPzsyeD1XmLprBv5pE3gso7WBEmS3QjCHLEERbyzQ69GDSe_TXXvRkZNmbUoSQ3inX81fg9JIOQHx2zEQ0YuLNWB5os/s400/c2.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgXwV9SjlXdL0oENtaqs2gGwB2UdB5USjmhNu9R0bSOu0qKQNkOVunhOHSKLZtb-zpWPMNdWocIqZE-HG9p3sig6W3_lJSIAI5iu6psdbFlBE9kGVqe2oxfbqbopfPHMtz-3hIRuPfS7LU/s400/c3.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi0O5La0V1ky_LW66LrtF6JZyuXMp4mpZb6koIiCgNsu1u3Krbk69mhf3ASVJHCCkXg3dQOfZJ91gjjB6yXslPn3byxvs_yQFZazlbVYlcozOJQlG8WS2ZEcz1c3rdFaC28X6krR4aOXQQ/s400/c4.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjn_aagq3Z6qSU7hXtUiRS91F8c7bXyfpSzugeQKFEDFJHDSdkB9E9Pjla4w-yGF_g4ivewIJQnoSq3ERvA2hb7ODiOo_hxo0RrT_7_IpvL6LkwTjYtVPFQGkGGNAbIltWErTR6uFTse7w/s400/c5.jpg)